
Jewelry Stainless Steel And Titanium Steel Splicing Geometric Doublelayer Sweater Chain Necklace Polish Style For Women
Jewelry Stainless Steel And Titanium Steel Splicing Geometric Doublelayer Sweater Chain Necklace Polish Style For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | New Chinese Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.44
-65%$1.44
$0.50More Images





Jewelry Stainless Steel And Titanium Steel Splicing Geometric Doublelayer Sweater Chain Necklace Polish Style For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | New Chinese Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | New Chinese Style,Geometry |
| Weight | 5g |





















