
Jewelry Stainless Steel Antique Style Geometric Ushaped Crescent Oval Stitching Electroplated Earrings
Jewelry Stainless Steel Antique Style Geometric Ushaped Crescent Oval Stitching Electroplated Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Antique Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $4.59
-65%$4.59
$1.61More Images





Jewelry Stainless Steel Antique Style Geometric Ushaped Crescent Oval Stitching Electroplated Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Antique Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Antique Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |





















