
Jewelry Stainless Steel Geometric Fire Shadow Cloud Style Electroplating
| Gender | Fire Shadow Cloud,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $0.81
-65%$0.81
$0.28More Images





Jewelry Stainless Steel Geometric Fire Shadow Cloud Style Electroplating
| Gender | Fire Shadow Cloud,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Fire Shadow Cloud,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























