
Jewelry Stainless Steel Geometric Heart Shape Polished Sharp Cone Buckle Earrings And Nose Ring
Jewelry Stainless Steel Geometric Heart Shape Polished Sharp Cone Buckle Earrings And Nose Ring
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,As Shown In The Picture |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 2g |
Original: $1.24
-65%$1.24
$0.43More Images























Jewelry Stainless Steel Geometric Heart Shape Polished Sharp Cone Buckle Earrings And Nose Ring
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,As Shown In The Picture |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,As Shown In The Picture |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 2g |























