
Jewelry Stainless Steel Geometric Horse Whip Chain Necklace Electroplated Unisex
| Chain Style | Horse Whip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Original: $7.19
-65%$7.19
$2.52More Images




Jewelry Stainless Steel Geometric Horse Whip Chain Necklace Electroplated Unisex
| Chain Style | Horse Whip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Horse Whip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |





















