🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Jewelry Stainless Steel Multilayer Chain Splicing Geometric Style Electroplating Bracelet Necklace
Jewelry Stainless Steel Multilayer Chain Splicing Geometric Style Electroplating Bracelet Necklace
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Splicing |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Select Color
From $1.03
Original: $2.94
-65%Jewelry Stainless Steel Multilayer Chain Splicing Geometric Style Electroplating Bracelet Necklace—
$2.94
$1.03More Images








Jewelry Stainless Steel Multilayer Chain Splicing Geometric Style Electroplating Bracelet Necklace
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Splicing |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Splicing |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |





















