
Jewelry Stainless Steel Thin Rod Screw Earrings Zircon Cartilage Earrings With Animals Zodiac Pattern Inlaid Zircon For Women
Jewelry Stainless Steel Thin Rod Screw Earrings Zircon Cartilage Earrings With Animals Zodiac Pattern Inlaid Zircon For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | Gold |
| Style | Exotic |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images




Jewelry Stainless Steel Thin Rod Screw Earrings Zircon Cartilage Earrings With Animals Zodiac Pattern Inlaid Zircon For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | Gold |
| Style | Exotic |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | Gold |
| Style | Exotic |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |























