
Jewelry Starfish Conch Scallop Design Copper Iron Alloy Imitation Pearl Body Chain
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Copper Chain+Iron Chain+Alloy+Imitation Pearl |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Ins Style |
| Suitable For The Season | Spring |
| Weight | 34g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images







Jewelry Starfish Conch Scallop Design Copper Iron Alloy Imitation Pearl Body Chain
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Copper Chain+Iron Chain+Alloy+Imitation Pearl |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Ins Style |
| Suitable For The Season | Spring |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Copper Chain+Iron Chain+Alloy+Imitation Pearl |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Ins Style |
| Suitable For The Season | Spring |
| Weight | 34g |























