
Jewelry Starfish Imitation Pearl Alloy Geometric Niche Multi Layer Clavicle Chain Electroplated
Jewelry Starfish Imitation Pearl Alloy Geometric Niche Multi Layer Clavicle Chain Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearl+Ccb+Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images








Jewelry Starfish Imitation Pearl Alloy Geometric Niche Multi Layer Clavicle Chain Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearl+Ccb+Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearl+Ccb+Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |























