
Jewelry 316L Stainless Steel Geometric Gold Inlaid Paper Clip Chain Accessories For Unisex
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 6g |
Original: $1.64
-65%$1.64
$0.57More Images






Jewelry 316L Stainless Steel Geometric Gold Inlaid Paper Clip Chain Accessories For Unisex
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 6g |























