
Jewelry 316L Stainless Steel Gold Plated Geometric Style Electroplated Smile Necklace For Women
Jewelry 316L Stainless Steel Gold Plated Geometric Style Electroplated Smile Necklace For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images







Jewelry 316L Stainless Steel Gold Plated Geometric Style Electroplated Smile Necklace For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























