
Jewelry Titanium Steel Nordic Viking Ring With Geometric Pattern Old Style Unisex
| Gender | Old,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Old |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 5g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images




Jewelry Titanium Steel Nordic Viking Ring With Geometric Pattern Old Style Unisex
| Gender | Old,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Old |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Old,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Old |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 5g |























