
Jewelry Titanium Steel Ring Flower Pattern Geometric Style Electroplating
| Gender | Flower Pattern,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 5g |
Original: $0.93
-65%$0.93
$0.33More Images





Jewelry Titanium Steel Ring Flower Pattern Geometric Style Electroplating
| Gender | Flower Pattern,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Flower Pattern,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 5g |























