
Jewelry Titanium Steel Rotatable Ring Geometric Electroplating Unisex
| Gender | Rotatable,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Rotatable |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images






Jewelry Titanium Steel Rotatable Ring Geometric Electroplating Unisex
| Gender | Rotatable,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Rotatable |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Rotatable,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Rotatable |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























