
Jewelry Titanium Steel Star Necklace Copper Iron Alloy Electroplated Cross Chain For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain+Iron Chain+Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 22g |
Original: $0.97
-65%$0.97
$0.34More Images








Jewelry Titanium Steel Star Necklace Copper Iron Alloy Electroplated Cross Chain For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain+Iron Chain+Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain+Iron Chain+Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 22g |























