
Jewelry Titanium Steel Women's Geometric Inlay Ring With Zircon
| Gender | Ladies Diamond,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Ladies Diamond |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images







Jewelry Titanium Steel Women's Geometric Inlay Ring With Zircon
| Gender | Ladies Diamond,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Ladies Diamond |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ladies Diamond,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Ladies Diamond |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |























