
Jewelry Tray Flannel Geometric Shape Splicing Highend Feel
| Craft | Splicing |
|---|---|
| Material | Flannel |
| Number Of Layers | First Floor |
| Shape | Geometric Shape |
| Shell Material | Velvet |
| Size | 21*12.3Cm |
| Style | High-End Feel |
| Weight | 200g |
Original: $1.29
-65%$1.29
$0.45More Images















Jewelry Tray Flannel Geometric Shape Splicing Highend Feel
| Craft | Splicing |
|---|---|
| Material | Flannel |
| Number Of Layers | First Floor |
| Shape | Geometric Shape |
| Shell Material | Velvet |
| Size | 21*12.3Cm |
| Style | High-End Feel |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Craft | Splicing |
|---|---|
| Material | Flannel |
| Number Of Layers | First Floor |
| Shape | Geometric Shape |
| Shell Material | Velvet |
| Size | 21*12.3Cm |
| Style | High-End Feel |
| Weight | 200g |





















