
Jewelry Turquoise Pendant Geometric Retro Electroplated Long Regular Chain For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Turquoise |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.04
-65%$1.04
$0.36More Images




























Jewelry Turquoise Pendant Geometric Retro Electroplated Long Regular Chain For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Turquoise |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Turquoise |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























