
Jewelry Vintage Collar Rose Camellia Chocker Tassel Satin Flower Handmade Cloth Necklace For Women
Jewelry Vintage Collar Rose Camellia Chocker Tassel Satin Flower Handmade Cloth Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 22g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images







Jewelry Vintage Collar Rose Camellia Chocker Tassel Satin Flower Handmade Cloth Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 22g |























