
Jewelry Vintage Knotted Choker Cloth Flower Geometric Flannel Necklace For Women
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Cloth |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | French Retro,Plant Flowers |
| Weight | 8g |
More Images






Jewelry Vintage Knotted Choker Cloth Flower Geometric Flannel Necklace For Women
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Cloth |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | French Retro,Plant Flowers |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Cloth |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | French Retro,Plant Flowers |
| Weight | 8g |























