
Jewelry Waist Chain Sexy Acrylic Beads Beaded Body Chain With Rice Beads Shells Clay Imitation Pearls
Jewelry Waist Chain Sexy Acrylic Beads Beaded Body Chain With Rice Beads Shells Clay Imitation Pearls
| Buckle Elements | Starfish |
|---|---|
| Fastest Shipping Time | 1-3 Days |
| Gender | Female |
| Material | Rice Beads + Shells + Polymer Clay + Acrylic + Imitation Pearls |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Style | Exotic |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 20g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images








Jewelry Waist Chain Sexy Acrylic Beads Beaded Body Chain With Rice Beads Shells Clay Imitation Pearls
| Buckle Elements | Starfish |
|---|---|
| Fastest Shipping Time | 1-3 Days |
| Gender | Female |
| Material | Rice Beads + Shells + Polymer Clay + Acrylic + Imitation Pearls |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Style | Exotic |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Starfish |
|---|---|
| Fastest Shipping Time | 1-3 Days |
| Gender | Female |
| Material | Rice Beads + Shells + Polymer Clay + Acrylic + Imitation Pearls |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Style | Exotic |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 20g |























