
Jewelry Wax Line Geometric Imitation Pearl Tassel Pendant Necklace For Women Handmade
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 3g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images






Jewelry Wax Line Geometric Imitation Pearl Tassel Pendant Necklace For Women Handmade
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 3g |























