
Jewelry Women's Clavicle Chain Alloy Bone Chain With Flower Pattern Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Cross Border Accessories | Amazon Explosions |
| Material | Alloy |
| Necklace Female | Cross-Border New Accessories |
| Occasion | Cross-Border Market |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images






Jewelry Women's Clavicle Chain Alloy Bone Chain With Flower Pattern Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Cross Border Accessories | Amazon Explosions |
| Material | Alloy |
| Necklace Female | Cross-Border New Accessories |
| Occasion | Cross-Border Market |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Cross Border Accessories | Amazon Explosions |
| Material | Alloy |
| Necklace Female | Cross-Border New Accessories |
| Occasion | Cross-Border Market |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























