
Jewelry Women's Copper Rhinestone Fruitshaped Pendant Clavicle Necklace With Zircon
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Fruit,Food |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 20g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images
















Jewelry Women's Copper Rhinestone Fruitshaped Pendant Clavicle Necklace With Zircon
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Fruit,Food |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Fruit,Food |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 20g |























