
Jewelry Women's Quartz Watch Plastic Case Pu Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style
Jewelry Women's Quartz Watch Plastic Case Pu Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 16g |
Original: $1.77
-65%$1.77
$0.62More Images










Jewelry Women's Quartz Watch Plastic Case Pu Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 16g |





















