
Jewelry Women's Sweet Cool Style Metal And Lace Necklace With Heart Shape Bow Tie And Geometric Pattern
Jewelry Women's Sweet Cool Style Metal And Lace Necklace With Heart Shape Bow Tie And Geometric Pattern
| Chain Style | Lace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 6g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images





Jewelry Women's Sweet Cool Style Metal And Lace Necklace With Heart Shape Bow Tie And Geometric Pattern
| Chain Style | Lace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Lace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 6g |























