
Jewelry Zinc Alloy Flower Pendant Flannel Necklace Electroplating Geometric Style For Women
Jewelry Zinc Alloy Flower Pendant Flannel Necklace Electroplating Geometric Style For Women
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
More Images






Jewelry Zinc Alloy Flower Pendant Flannel Necklace Electroplating Geometric Style For Women
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |























