
Kids' Jewelry Set Ferris Wheel Pearl Star Necklace Bracelet Ring Earrings Titanium Steel Goldplated
Kids' Jewelry Set Ferris Wheel Pearl Star Necklace Bracelet Ring Earrings Titanium Steel Goldplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $1.68
-65%$1.68
$0.59More Images








Kids' Jewelry Set Ferris Wheel Pearl Star Necklace Bracelet Ring Earrings Titanium Steel Goldplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























