
Ladies Alloy And Stainless Steel Square Quartz Watch With Mineral Strengthened Glass Mirror And Onion Crown
Ladies Alloy And Stainless Steel Square Quartz Watch With Mineral Strengthened Glass Mirror And Onion Crown
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |
Original: $8.32
-65%$8.32
$2.91More Images











Ladies Alloy And Stainless Steel Square Quartz Watch With Mineral Strengthened Glass Mirror And Onion Crown
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |





















