
Ladies Alloy Bracelet Watch With Round Dial Chic And Retro Style
| Bracelet Watch | Lady Watch |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22.6Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Liu's Watch Industry | Student Watch |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Women's Bracelet | Shein |
| Weight | 19g |
Original: $2.74
-65%$2.74
$0.96More Images






Ladies Alloy Bracelet Watch With Round Dial Chic And Retro Style
| Bracelet Watch | Lady Watch |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22.6Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Liu's Watch Industry | Student Watch |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Women's Bracelet | Shein |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bracelet Watch | Lady Watch |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22.6Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Liu's Watch Industry | Student Watch |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Women's Bracelet | Shein |
| Weight | 19g |























