
Ladies Alloy Bracelet Watch With Round Dial Medieval Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Lobster Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 18Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Waterproof | Can |
| Weight | 30g |
Original: $42.59
-65%$42.59
$14.91More Images




Ladies Alloy Bracelet Watch With Round Dial Medieval Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Lobster Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 18Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Waterproof | Can |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Lobster Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 18Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Waterproof | Can |
| Weight | 30g |























