
Ladies Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Diamond Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 380g |
Original: $5.46
-65%$5.46
$1.91More Images

















Ladies Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Diamond Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 380g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 380g |























