
Ladies Alloy Casual Round Dial Wrist Watch With Stainless Steel Buckle And Mineral Reinforced Glass Mirror
Ladies Alloy Casual Round Dial Wrist Watch With Stainless Steel Buckle And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 27g |
Original: $23.51
-65%$23.51
$8.23More Images









Ladies Alloy Casual Round Dial Wrist Watch With Stainless Steel Buckle And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 27g |





















