
Ladies Alloy Chain With Multicolor Gem And Geometric Rhinestone Pendant Necklace Diamond Design
Ladies Alloy Chain With Multicolor Gem And Geometric Rhinestone Pendant Necklace Diamond Design
| Chain Style | Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 92g |
Original: $2.42
-65%$2.42
$0.85More Images








Ladies Alloy Chain With Multicolor Gem And Geometric Rhinestone Pendant Necklace Diamond Design
| Chain Style | Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 92g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 92g |























