
Ladies Alloy Quartz Watch With Round Dial And Stainless Steel Clasp Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Original: $3.23
-65%$3.23
$1.13More Images







Ladies Alloy Quartz Watch With Round Dial And Stainless Steel Clasp Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |





















