🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ladies Alloy Stainless Steel Fourleaf Clover Bracelet Watch Fashion Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Conjoined Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Select Spec
From $1.57
Original: $4.50
-65%Ladies Alloy Stainless Steel Fourleaf Clover Bracelet Watch Fashion Style—
$4.50
$1.57More Images






Ladies Alloy Stainless Steel Fourleaf Clover Bracelet Watch Fashion Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Conjoined Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Conjoined Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |





















