
Ladies Alloy Stainless Steel Waterproof Ultrathin Round Business Style Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 31.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 75g |
More Images











Ladies Alloy Stainless Steel Waterproof Ultrathin Round Business Style Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 31.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 75g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 31.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 75g |





















