
Ladies Alloy Watch Diamond Encrusted Round Dial Waterproof Quartz Calendar Fashionable Onion Crown Single Folding Buckle Mineral Reinforced Glass Mirror
Ladies Alloy Watch Diamond Encrusted Round Dial Waterproof Quartz Calendar Fashionable Onion Crown Single Folding Buckle Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 100g |
Original: $6.28
-65%$6.28
$2.20More Images







Ladies Alloy Watch Diamond Encrusted Round Dial Waterproof Quartz Calendar Fashionable Onion Crown Single Folding Buckle Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 100g |























