🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ladies Alloy Watch With Round Dial And Fashion Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Opening |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 57g |
Select Color
From $1.96
Original: $5.61
-65%Ladies Alloy Watch With Round Dial And Fashion Style—
$5.61
$1.96More Images









Ladies Alloy Watch With Round Dial And Fashion Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Opening |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 57g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Opening |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 57g |























