
Ladies Casual Diamondencrusted Stars Steel Band Quartz Watch With Alloy Case And Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 150g |
More Images





Ladies Casual Diamondencrusted Stars Steel Band Quartz Watch With Alloy Case And Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 150g |























