
Ladies Casual Retro Square Metal And Pu Quartz Watch
| Buckle Material | Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22.5Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Casual |
| Weight | 25g |
Original: $4.73
-65%$4.73
$1.66More Images




Ladies Casual Retro Square Metal And Pu Quartz Watch
| Buckle Material | Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22.5Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Casual |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22.5Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Casual |
| Weight | 25g |























