
Ladies Casual Retro Square Waterproof Watch With Japanese Movement Alloy Case Stainless Steel Strap And Mineral Reinforced Glass Mirror
Ladies Casual Retro Square Waterproof Watch With Japanese Movement Alloy Case Stainless Steel Strap And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26*34 |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 70g |
More Images







Ladies Casual Retro Square Waterproof Watch With Japanese Movement Alloy Case Stainless Steel Strap And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26*34 |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 70g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26*34 |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 70g |





















