
Ladies Elegant Copper Jewelry Inlaid With Pearls Featuring Cross Crown Roman Numerals Pattern For Earrings And Necklace
Ladies Elegant Copper Jewelry Inlaid With Pearls Featuring Cross Crown Roman Numerals Pattern For Earrings And Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Copper |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 10g |
Original: $2.55
-65%$2.55
$0.89More Images













Ladies Elegant Copper Jewelry Inlaid With Pearls Featuring Cross Crown Roman Numerals Pattern For Earrings And Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Copper |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Copper |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 10g |























