
Ladies Fashion Alloy Ceramic Quartz Watch With Steel Band And Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Ceramic |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |
Original: $5.22
-65%$5.22
$1.83More Images






Ladies Fashion Alloy Ceramic Quartz Watch With Steel Band And Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Ceramic |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Ceramic |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |























