
Ladies Fashion Digital Watch Belt Pu Strap Stainless Steel Buckle Alloy Case Round Dial Forest Style
Ladies Fashion Digital Watch Belt Pu Strap Stainless Steel Buckle Alloy Case Round Dial Forest Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Forest Style |
| Weight | 20g |
Original: $3.97
-65%$3.97
$1.39More Images







Ladies Fashion Digital Watch Belt Pu Strap Stainless Steel Buckle Alloy Case Round Dial Forest Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Forest Style |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Forest Style |
| Weight | 20g |





















