
Ladies Fashion Snake Quartz Watch With Copper Band And Zinc Alloy Case
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 28Mm Height 34Mm |
| Dial Shape | Drop Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 66g |
Original: $22.69
-65%$22.69
$7.94More Images





Ladies Fashion Snake Quartz Watch With Copper Band And Zinc Alloy Case
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 28Mm Height 34Mm |
| Dial Shape | Drop Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 66g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 28Mm Height 34Mm |
| Dial Shape | Drop Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 66g |























