
Ladies Fashionable Alloy And Stainless Steel Claw Chain Quartz Watch With Diamondencrusted And Round Dial
Ladies Fashionable Alloy And Stainless Steel Claw Chain Quartz Watch With Diamondencrusted And Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 20g |
Original: $3.67
-65%$3.67
$1.28More Images





Ladies Fashionable Alloy And Stainless Steel Claw Chain Quartz Watch With Diamondencrusted And Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 20g |





















