
Ladies Jewelry Alloy Multilayer Pearl Love Necklace With Geometric Pattern And Electroplating
Ladies Jewelry Alloy Multilayer Pearl Love Necklace With Geometric Pattern And Electroplating
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $0.87
-66%$0.87
$0.30More Images




Ladies Jewelry Alloy Multilayer Pearl Love Necklace With Geometric Pattern And Electroplating
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























