
Ladies Leisure 5 Piece Set With Alloy Chain And Strap Round Dial English Watch And Flower Pendant
Ladies Leisure 5 Piece Set With Alloy Chain And Strap Round Dial English Watch And Flower Pendant
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Original: $5.35
-65%$5.35
$1.87More Images







Ladies Leisure 5 Piece Set With Alloy Chain And Strap Round Dial English Watch And Flower Pendant
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |























