
Ladies Leisure Waterproof Quartz Watch With Rectangular Dial Stainless Steel Band And Alloy Body
Ladies Leisure Waterproof Quartz Watch With Rectangular Dial Stainless Steel Band And Alloy Body
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 75g |
Original: $10.59
-65%$10.59
$3.71More Images








Ladies Leisure Waterproof Quartz Watch With Rectangular Dial Stainless Steel Band And Alloy Body
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 75g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 75g |





















